Spomasz Trans
sp. z o.o.

Informacja o przyjęciu planu połączenia spółki Smulders Projects Poland sp. z o.o. ze spółkami Industry Building sp. z o.o., Spomasz Trans sp. z o.o. oraz Smulders Groep Poland sp. z o.o.

Smulders Project Poland sp. z o. o. plan połączenia

Międzynarodowy transport ładunków specjalnych, ponadnormatywnych


Od wielu lat świadczymy profesjonalne, kompleksowe usługi transportowe na terenie Unii Europejskiej. Każdego dnia obsługujemy transporty drogowe w kraju i za granicą. Do tej pory mieliśmy przyjemność przewozić konstrukcje dla naszych klientów w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Dania. Posiadamy ważną euro licencję, dotyczącą transportów drogowych.

Nasza flota obsługiwana jest przez doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, którzy przechodzą specjalistyczne szkolenia w zakresie transportu krajowego, zagranicznego oraz przewozu ładunków ponadnormatywnych.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów i gwarantując najwyższą jakość świadczonych usług wyposażyliśmy nasze samochody w system GPS, co pozwala na całodobowe śledzenie przebiegu transportu.

Zajmujemy się transportem ładunków specjalistycznych ponadnormatywnych takich jak: wielkogabarytowe konstrukcje stalowe zbiorniki technologiczne, suwnice oraz wiele innych. Zapewniamy również pilotaż transportu.

25

mln euro

ubezpieczenia przewoźnika

560cm

szerokości

maksymalnej ładunku

3000cm

długości

maksymalnej ładunku

450cm

wysokości

maksymalnej ładunku

Oferujemy również:

  • organizację przewozów w zakresie zezwoleń specjalnych,
  • zmianę organizacji ruchu drogowego,
  • kompleksowo: transport, zezwolenia, pilotaże, eskorty policji,
  • ekspertyzy mostów, ubezpieczenia (załadunek i rozładunek na życzenie klienta)